Pozvánka na on-line vysílání Co nového na školách v Kuřimi?

Diskuse: Co nového na školách v Kuřimi?

Školní rok provázela řada epidemiologických opatření k omezení rizik šíření virových onemocnění, která ovlivňují fungování školských zařízení. Současně jsou omezené možnosti pro pořádání rodičovských kaváren a veřejných projednávání, proto srdečně zveme občany, rodiče dětí a přátele škol k živému on-line vysílání diskuse „Co nového na školách v Kuřimi?“

 

Kdy a kde?

Živé vysílání proběhne v úterý 30. března 2021 od 17:00 hodin.

 

Co se dozvíte?

Vaše otázky posílejte na e-mail otazky@kurim.cz a odpovědi se budeme odpovídat v přímém přenosu. Odpovídat na vaše dotazy ohledně školství jsou připraveni Lenka Novotná, ředitelka MŠ Kuřim, Hana Kočevová, ředitelka ZŠ Tyršova, Richard Mach, ředitel ZŠ Jungmannova a Petr Ondrášek, místostarosta města Kuřimi. Úvodním slovem zahájí starosta Mgr. Ing. Drago Sukalovský. 

 

Diskutující se zaměří se na otázky spojené s předškolním vzděláváním a základními školami, které zřizuje město Kuřim.

Jaké jsou zavedeny novinky ve výukových programech na základních školách?

Jaká je kapacita mateřských a základních škol v Kuřimi?

Jaké byly provedeny rekonstrukce školních budov a jaké jsou další plány?

Jaké výzvy a překážky k řešení jsou před námi v oblasti školství?

 

Více zde: https://www.kurim.cz/cs/obcan/skolstvi-a-mladez/verejna-projednavani-ke-skolstvi.html